Poznajmy się

NAMAWIAM DO ŁADNEGO ŻYCIA I INSPIRUJĘ

Uczę stylu, pomagam zrozumieć dress code, towarzyszę w drodze do nowego wizerunku.

Pomysł, by profesjonalnie zająć się metamorfozą wizerunku, długo dojrzewał. Pracując w agencjach reklamowych i eventowych czułam, że to nie to, co mi w duszy gra. Już wtedy wiedziałam, że moda, styl i uświadamianie olbrzymiej siły zewnętrznego wizerunku to moja bajka.

Byłam (i jestem nadal!) pewna, że to, jak wyglądamy jest synonimem tego, jak się czujemy, jak myślimy, co myślą o nas inni. To komunikat, który wysyłamy w świat. W biznesie, w pracy, w życiu codziennym.Nigdy nie zgodzę się z tezą, że „to tylko ubranie”, a zakupy ze stylistką „są tylko stratą pieniędzy”. Chcę pokazać, że zmiana wizerunku zewnętrznego może zmienić także całe życie. Górnolotne? Może. Ale wiem, że prawdziwe.

Moi klienci to przedstawiciele różnych branż, od klientów indywidualnych, poprzez zarządy dużych firm i polityków, po usługi eventowe.

Współpracowałam, m.in. z: Onet, Bank Zachodni WBK, Abbvie, Ipsen, Bielenda, Vivus, Hotel Velvet w Suwałkach, fundacja Jestem Mamą, miesięcznik „M jak mama”. Pracuję z makijażystami i fotografami. Stylizuję także do sesji zdjęciowych i reklam.

Copyright 2021 Izabela Jakubczyk