Zakupy ze stylistką

CHODŹMY NA ZAKUPY!

Stajesz codziennie rano oko w oko z problemem „Nie mam się w co ubrać”?

Ha! Znam to! Mało tego, mam na to sposób! Chcesz mieć szafę idealną? To chodź ze mną na zakupy. Nie z chłopakiem, przyjaciółką czy mamą. Ze mną, osobą obiektywną i profesjonalną w ocenie. Razem stworzymy szafę perfekcyjne dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb.

Jak wyglądają zakupy ze stylistką? Jeśli nie miałyśmy okazji spotkać się wcześniej, wysyłam Ci kwestionariusz z pytaniami, które ułatwią mi poznanie Twojej sylwetki jeszcze przed zakupami. Umawiamy się w wybranym centrum handlowym. Szybka kawa, podsumowanie celów i do dzieła!

Dobierzemy garderobę tak, byś miała gotowe zestawy na różne okazje, ułożymy je w taki sposób, by można je było dowolnie mixować. Pokażę Ci, jak ubraniem podkreślać atuty i maskować niedoskonałości sylwetki. Znajdziemy dodatki i biżuterię, w których będziesz czuła się jak Milion Dolarów.

Możliwe są także zakupy online – podobnie jak przy zakupach stacjonarnych, ustalamy Twoje potrzeby. Być może będzie to skompletowanie garderoby do pracy lub znalezienie stylizacji na wesele. W przypadku zakupów online otrzymujesz ode mnie zestaw propozycji w postaci linków do konkretnych sklepów.

Co zyskasz po wspólnych zakupach?

  • nauczysz się ubraniem podkreślać atuty i maskować niedoskonałości

  • zyskasz zupełnie nową, dopasowaną do Ciebie garderobę z gotowymi zestawami

  • poczujesz się pewna siebie i gotowa na podbój świata

  • każdy poranek będziesz witać z uśmiechem i bez dylematów z cyklu „Nie mam co na siebie włożyć”

  • być może zyskasz też motywację do kolejnych zmian w swoim życiu

CENA: 150zł

za każdą godzinę zakupów/ ta sama cena za godz. zakupów online

Copyright 2021 Izabela Jakubczyk